תחומי פעילות

השקעה לתווך ארוך בסביבה בטוחה

מיקומי הדירות

נדל”ן דורש מומחיות מקומית, יצירתיות וידע מגזרי ואזורי מעמיק. זה דורש הבנה של השכונות, האוכלוסייה וכלכלתם ההתנהגותית. אנו מתמחים באזור מרכז בוקרשט וחיים את מגמות ותנועות השוק ברמה היום יומית. דבר המאפשר לנו לנתח ולהעריך את הזדמנויות ההשקעה ברמה שונה לחלוטין מחברות השקעה אחרות בשוק. להלן מיקומים מרכזיים בהן אנו רוכשים דירות:
.Calea victoriei, Piata romana, piata universitatii ,Cișmigiu Gardens

קניית דירה

החברה מציעה דירות למכירה במיקומים המרכזיים ביותר בבוקרשט. כלל הדירות המוצעות הינן בבעלות החברה. הקניה מתבצעת ישירות מאיתנו, אין אנו מתווכים.

תכנון ועיצוב

מחלקת העיצוב דואגת למקסום הפוטנציאל הקיים בדירה. תחום אחריותה של המחלקה כולל: הכנת תוכניות מפורטות, הדמיות, מקסום מירבי של חלל הדירה , הזמנות רהיטים וכן העיצוב הכולל של הדירה.

שיפוץ

שיפוץ מקיף של הדירה. שיפוץ יסודי לרבות החלפת כלל התשתיות בדירה, חלונות, דלתות, התקנה והחלפת מערכות החימום. בנוסף החלפת כל חדרי הרחצה לרבות קרמיקה. איבזור וריהוט הדירה, נגרות מותאמת הכוללת בין היתר התקנת מטבח, ארונות בגדים וכן ריהוט נוסף אשר נדרש.

השכרת דירה

איתור שוכר והכנת חוזה שכירות. גביית דמי שכירות והעברתם לבעלי הדירה.

ניהול

ניהול שוטף ומענה טלפוני 24/7 לשוכרי הדירות. טיפול בתקלות, תיקונים ואחזקת הדירות. מעקב על תשלומי חשבונות, התנהלות מול חברות תשתיות וכו’. בנוסף, אנו דואגים לתשלומי מס החלים על המשקיעים, מס על דמי שכירות, מיסי אחזקה וכן עדכון שם בעל הנכס ברשויות.